Ceník, Rezervace, Platby

Apartmány Na Salaši nabízí pro vaše pohodlí ubytování v pěti zbrusu nových apartmá. Na vybavení jsme přitom rozhodně nešetřili. V každém z nich vás potěší nejen vlastní koupelna a toaleta, ale i moderně vybavená kuchyňská linka. Vařit tak můžete na varné desce, v troubě i mikrovlnce. Lednice a varná konvice jsou u nás samozřejmostí.

Nezapomněli jsme však ani na váš odpočinek. Všechny postele jsme vybavili sendvičovými matracemi Royal Antonio Excelent, které obsahují na ložné ploše masážní profily. Po namáhavém dni na sjezdovce se tak vyspíte v našich postelích doslova do růžova.

Vyberte si podle velikosti apartmá a nahlédněte do jeho půdorysu:

OznačeníPevná lůžkaPřistýlkaPůdorysGalerie
Apartmá č.160náhledfoto
Apartmá č.240náhledfoto
Apartmá č.340náhledfoto
Apartmá č.431náhledfoto
Apartmá č.660náhledfoto
Apartmá č.740náhledfoto
Apartmá č.840náhledfoto

V případě zájmu o pronájem celé chalupy nás prosím kontaktujte výhradně mailem: apartmany@na-salasi.cz nebo tel.: +420 604 221 373

Pro rezervaci jednotlivých apartmánů můžete také použít mail: apartmany@na-salasi.cz nebo tel.: +420 604 221 373

Pro jednoduchost a přehlednost REZERVACÍ doporučujeme použít tento on-line REZERVAČNÍ SYSTÉM s možností okamžité platby přes platební bránu či vygenerováním dokladu s informacemi pro platbu převodem.

Podmínky rezervace

Rezervace se považuje za platnou po zaplacení zálohy za ubytování a veškeré služby s tím spojené, pokud není dohodnuto jinak. V případě nedodržení termínu úhrady zálohy jsme oprávněni rezervaci zrušit bez dalšího upozornění.

V případě zrušení rezervace 1 měsíc před nástupem pobytu, bude vráceno 50% zálohy. V případě, že je rezervace zrušena později, než jeden měsíc před nástupem pobytu, záloha nebude vrácena. Záloha nebude převedena na jiný než předem dohodnutý termín, který je uvedený na zálohové faktuře. V případě nedodržení data nástupu, záloha automaticky propadá a pokoj bude nabídnut k prodeji.

Uhrazení doplatku je na základě faktury požadováno realizovat převodem a to nejpozději 10 dnů před příjezdem, výjimečně jej lze zaplatit hotově při příjezdu.

V den příjezdu je apartmá připraveno od 15:00. Při odjezdu prosíme uvolnit apartmá do 10:00.

Přejeme vám příjemný pobyt.