Pro děti

U nás to s dětmi umíme. Víme totiž, že kdo si hraje nezlobí. A protože právě rodiny s dětmi jsou našimi častými hosty, vybudovali jsme pro ně prostorný dětský koutek. Žádný malý stoleček a pár obrázkových knížek, ale skutečná prolejzačka přímo v chalupě! K tomu malá školní lavice, židličky, tabule s křídou, dětská motorka, hromada plyšáků, hraček, kostek a vůbec všeho, co dokáže rozzářit dětské oči. Děti to u nás prostě baví!

Sáňkuje a lyžuje se všude kolem

Chata je umístěna uprostřed stráně, které se příznačně říká Velká Pláň. Ti nejmenší, ale i jejich odvážní rodiče, tak mohou hned ve dveřích popadnout sáně nebo pekáč a uhánět z kopce od chaty přímo dolů.

Až vás omrzí sáňky, hurá na lyže. Už 300 metrů od chaty čekají na malé lyžaře 2 kratší dětské vleky. Jen co se na lyžích trochu otrkají mohou si vyzkoušet i jeden delší dětský vlek, který má bezmála 400 metrů, a to už je teprve jízda! Rodiče však nemusí mít obavy, vleky jsou jednoduché pomy a kopce ideální pro začátečníky. A navíc, lyžuje se kousek od chaty, takže se kdykoliv můžete přijít ohřát, dát si něco dobrého a načerpat nové síly.

Vše nejen pro děti

Malé sportovce jistě nadchne, že ani po setmění lyžování nekončí. Dětské vleky mají totiž noční osvětlení a tak se zde děti mohou skutečně vydovádět. Naopak pro rodiče je příjemné vědět, že půjčoven veškerého lyžařského vybavení (dětského i pro dospělé) je v Peci víc než dost, a tak kompletní lyžařskou výstroj mohou nechat bez obav doma.