Apartmány Na Salaši v Peci pod Sněžkou hodnocení

Lyžování

Lyžařský areál v Peci pod Sněžkou dnes rozhodně patří k těm největším a také nejlepším střediskům v České republice. Není náhodou, že se zde pravidelně jezdí i Světový pohár ve sjezdovém lyžování (FIS Master Cup). Jako sjezdové tratě pro slalom a obří slalom obvykle slouží sjezdovky Javor a Hnědý Vrch, které jsou pro tyto účely ideální. Vychutnat si je zde může každý, od profíků a náročnějších lyžařů, až po ty sváteční.
Svoji oblíbenou trať si zde najdete i Vy. V Peci si skvěle zalyžují nejen profíci, ale i méně zdatní lyžaři či úplní začátečníci. Moderní čtyřsedačkové lanovky – Zahrádky a Hnědý vrch a dalších 10 vleků vás budou lákat na 11 km upravených sjezdovek. Kromě Javoru si dobře zajezdíte na Zahrádkách, Hnědém vrchu, Klondiku či na Muldě. K dokonalému vyřádění vybízí i freestyle park, milovníky běžek pro změnu potěší vždy upravené tratě kolem Krkonošské magistrály.
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Chcete být na sjezdovce první? Kdo by nechtěl zažít ten skvělý pocit z jízdy na čerstvě upraveném „manšestru“? Všichni to milujeme. A přesně tuhle možnost u nás máte! Skibus totiž staví necelých 50 metrů za chatou a doslova za 5 minut už můžete frčet lanovkou přímo na Javor. Nic vám proto nebrání každý den brázdit místní panenské svahy mezi prvními. Neváhejte toho využít!

Ideální lyžování pro děti

Ve Ski Resortu Pec pod Sněžkou se nezapomíná ani na ty nejmenší. Malí borci, pro které jsou místní kopce příliš náročné, mohou trénovat a pilovat svůj styl přímo na Velké Pláni. Dětské vleky jsou hned nad hotelem Horizont, příjemných 300 metrů od naší chaty. O něco větší děti jistě uvítají delší vlek sportovního oddílu Slovan, který je dokonce jen 150 metrů za chatou. Všechny tyto vleky jsou pomy, tedy na učení pro děti jako dělané. V Peci si prostě lyžování užije opravdu každý.