Apartmány Na Salaši v Peci pod Sněžkou hodnocení

O nás

Vlastní Salaš je krásná horská roubenka, která Vám svojí atmosférou připomene původní styl života na horách.

Apartmány Na Salaši se nachází na ideálním místě Pece pod Sněžkou - na Velké Pláni - jižním svahu nad Pecí, to znamená krásné výhledy, slunce, klid a posezení na terase, ale současně jste v centru Pece či v Relax Parku chůzí za 10 min. Součástí je samozřejmě i lyžárna a místnost pro kola. Parkování je přímo u Salaše.

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

O nás


  • Apartmány
  • Poloha
  • Chata
  • Pro děti
Awesome Image

Apartmány

Apartmány Na Salaši představují moderní ubytování apartmánového stylu, které je citlivě zasazeno do tradiční krkonošské roubenky. U nás si můžete plně vychutnat atmosféru horské chaty a přitom ani trochu neslevit z domácího komfortu, na který jste zvyklí.

Všechny apartmány jsou nadstandardně zrekonstruovány a vybaveny - vlastní kuchyně (lednice, trouba, varná deska, mikrovlnka, varná konvice), toaleta, koupelna, v případě ap. č.3 i vlastní šatní místnost.

Skladba našeho ubytování je pestrá. Najdete u nás menší apartmány pro 2 osoby, ale i takové, ve kterých se pohodlně zabydlí 6 osob. Nezaskočí nás proto početnější rodina, ani mladý pár hledající romantické prostředí horské chalupy. Stačí si jen vybrat. Nabízíme 9 prostorných a nově vybavených apartmánů.


Awesome Image

Poloha

Apartmány Na Salaši se nachází na ideálním místě Pece pod Sněžkou - na Velké Pláni - jižním svahu nad Pecí, to znamená krásné výhledy, slunce, klid a posezení na terase, ale současně jste v centru Pece či v Relax Parku chůzí za 10 min.

Ideálním místem jsou Apartmány Na Salaši jak pro velké tak i malé lyžaře. 30 m od Salaše je zastávka skibusu, kterým jste za 5 min. pod sjezdovkou Javor - tedy přímo v lyžařském areálu. Skibus je k dispozici celý den a také na večerní lyžování. Menší lyžaři mohou využit tři vleky přímo na Velké Plání vzdálené od Salaše 100 a 200 m.

Dispozice Apartmánů Na Salaši je skvělá i pro letní turistiku či kola. Malý kousek pod Salaší se můžete napojit na cestu vedoucí na Richtrovi boudy a dále na Výrovku. Další varianta je procházka na Jelení Louky. No a stejně dobře se dostanete do Relax Parku a od něj je už jen malý kousíček ke stanici lanovky na Sněžku. Pokud si chcete užít krásný horský výstup, doporučujeme pokračovat dál do Obřího dolu a po červené vystoupat až pod Sněžku.

Parkování je přímo u chaty. Nezapomeňte ale, že jsme na horách, a proto je v zimních měsících nutné používat sněhové řetězy.


Awesome Image

Chata

Vlastní Salaš je krásná horská roubenka, která Vám svojí atmosférou připomene původní styl života na horách.

Z chaty máme Pec doslova jako na dlani. Před chalupu si tak můžete rozložit lehátko, opalovat se a přitom se kochat pohledem na panorama malebného údolí Pece se Ski areálem a nádherným výhledem na hory.

K chatě patří také lyžárna a místnost pro kola.
Parkování je přímo u chaty.

Na celé chatě nikde nekouříme. Prosíme také, abyste své domácí mazlíčky nechali doma nebo u známých. Z důvodu bezpečí dětí je na naší chatě neubytováváme.


Awesome Image

Pro děti

Sáňkuje a lyžuje se všude kolem. Chata je umístěna uprostřed stráně, které se příznačně říká Velká Pláň. Ti nejmenší, ale i jejich odvážní rodiče, tak mohou hned ve dveřích popadnout sáně nebo pekáč a uhánět z kopce od chaty přímo dolů. Až vás omrzí sáňky, hurá na lyže. Už 200 metrů od chaty čekají na malé lyžaře 2 kratší dětské vleky. Jen co se na lyžích trochu otrkají mohou si vyzkoušet i jeden delší dětský vlek, vzdálený od chaty 100 metrů a ten je dlouhý bezmála 500 metrů, a to už je teprve jízda! Rodiče však nemusí mít obavy, vleky jsou jednoduché pomy a kopce ideální pro začátečníky. A navíc, lyžuje se kousek od chaty, takže se kdykoliv můžete přijít ohřát, dát si něco dobrého a načerpat nové síly.

Malé sportovce jistě nadchne, že ani po setmění lyžování nekončí. Dětské vleky mají totiž noční osvětlení a tak se zde děti mohou skutečně vydovádět. Naopak pro rodiče je příjemné vědět, že půjčoven veškerého lyžařského vybavení (dětského i pro dospělé) je v Peci víc než dost, a tak kompletní lyžařskou výstroj mohou nechat bez obav doma.