Apartmány Na Salaši v Peci pod Sněžkou hodnocení

Petra Bártová

Super, krásný výhled, klid.

Eva Kmoníčková

Krásné zázemí. klidná část, pece pod Sněžkou.

Krystýna Es

Byly jsme tam s kamarádkami v létě. Moc hezké ubytování a moc milý pán. Vše v pořádku, čisté, určitě se chceme vrátit jednou ???????? 🙂

Kristin Gäbler

Sehr schön dort! Immer wieder gern… Und nochmal vielen Dank das wir unsere Tasche wieder haben die wir vergessen hatten!!

Eva Dočekalová

Perfektni ubytovani s malymi dětmi. Idealni poloha ubytovani na vylety do okoli. Bezproblemove parkovani, blizko do Pece na autobus.

Michal Horký

Krásný apartmán s výhledem na Pec. Vše bylo v pořádku a moc rádi přijedeme znovu.

Masha Yatsenko

Krásné ubytování za rozumnou cenu ???????? Nádherný výhled a vynikající personal ❤️

Soňa Suteková

Doporučujem každému kto ešte nenavštívil Krkonoše a hlavne Pec pod Snežkou. Krásne horské prostredie , ubytovanie veĺmi dobre.

Radim Nigrin

Really beautiful appartments! It looks like a regular cottage but in the inside it feels absolutely amazing! New furniture very friendly staff and prices are very reasonable❤️ Coming back and recommending!

Jakub Čech

Pokud se chystáte na dovolenou do Krkonoš, ubytováním Na Salaši rozhodně chybu neuděláte, ba právě naopak. Apartmány jsou krásné a moderně zrekonstruované s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou takže není nutné jíst v restauracích s často turistickými cenami. Personál je velmi příjemný a ochotný a cena za ubytování více než příjemná, a myslím si že